Milyen Filmet Kell Látni?

>

#8 Brock Lesnar kontra Triple H: WrestleMania 29

HHH vs Lesnar

A Triple H és Brock Lesnar volt az első WrestleMania meccse 2012-es hazatérése óta. Ez a viadal Lesnar és Triple H. közötti hosszú távú rivalizálás eredménye volt. A két csillag közötti ügyek valóban személyesek lettek, mivel Lesnar fenyegető fenyegetés volt Triple H -nek és családjának.

A WrestleMania felépítése során a Szörnyeteg megtámadta Vince McMahont. Hamarosan a WrestleMania 29 -re lefoglaltak egy No Holds Barred mérkőzést Lesnar és Triple H között.

hány évszakos sárkánygolyó szuper

Triple H vs Brock Lesnar No Holds Barred, Triple H karrierje a vonalon. Birkózás 29

- Fazcoasters (@Fazcoasters) 2021. március 1

Ez volt minden idők egyik legfizikaibb WrestleMania mérkőzése. Mindkét szupersztár a legjobban használta a No Holds Barred kikötést, hogy fájdalmat okozzon egymásnak. Shawn Michaels is bekapcsolódott a meccsbe, hogy segítsen a haverján.

A mérkőzés utolsó pillanataiban Triple H megütötte Lesnart egy törzskönyvvel az acéllépcsőn, hogy megszerezze a győzelmet. Ez volt Lesnar birkózói karrierjének egyik legmeglepőbb vesztesége, és egy időre rontotta jellemének hitelességét.

Győztes: Triple H

elfogadni másokat olyannak, amilyenek

#7 Brock Lesnar kontra The Undertaker: WrestleMania 30

A temetkezési vállalkozó

Megdöbbentő véget ért az Undertaker WrestleMania szériája

A WrestleMania 30 -on Brock Lesnar az Undertakerrel vívta meg az összecsapást. A verseny előtt Lesnar azt állította, hogy az elképzelhetetlenet a Holtember szent sorozatának meghódításával fogja megtenni.

Úgy tűnt, a WWE Univerzum akkor nem hitt Lesnarnak. Azt gondolták, hogy Lesnar lesz a következő szupersztár, aki alulmarad az Undertaker ellen a Halhatatlanok Kirakatán. A WWE azonban más terveket is tartogatott erre az estére.

20 plusz percnyi puszta erőszak után Brock Lesnar kivégezte a harmadik F5 -öt az Undertaker -en. Gyorsan elment a borítóért, és mindenki meglepetésére sikeresen rögzítette a The Deadman-t.

Az egész Superdome aréna sokkos állapotba került, amikor a játékvezető harmadszor is megérintette a gyűrűs szőnyeget. Ez vitathatatlanul minden idők legmeglepőbb WrestleMania pillanata volt. 21 WrestleMania győzelem után az Undertaker végül elvesztette a The Grandest Stage of Them All -t.

A reakció a @BrockLesnar megszakítva az Undertaker győzelmi sorozatát (21-0) #WrestleMania30 pic.twitter.com/nYGYTeZAQo

- ESPN (@espn) 2020. március 23

A The Phenom elleni győzelem Brock Lesnar -t határozta meg a WWE domináns erőjeként. Ez lett a birkózói karrierjének tökéletes fénypontja is, hiszen ő lett az első WWE szupersztár, aki legyőzte az Undertakert a WrestleMania -n.